Make your own free website on Tripod.com
  KAYGISIZLAR
 

THE PERSUADERS

 

Bu iki zengin hovardanýn bir de koruyucu melekleri, daha dogrusu onlarý maceradan maceraya sürükleyen amirleri vardi. Hos, ona amir de denemezdi ya. Çünkü neredeyse ikiliyi ateþe atiyýrdu sürekli. Polisin çözemedigi suçlar için bu ikiliyi görevlendiren 'Yargiç Fulton' rolünü canlandiran Laurence Naismith, hem yeni bir yöntemin öncülügünü yaptigi için takdir topluyor hem de izleyicinin sevgisini kazanan ikiliyi tehlikeli serüvenlerin içine soktugu için pek sevilmiyordu.

Gerek Amerikali Danny Wilde, gerekse ingiliz Lordu Sinclair'i birbirinden ayiran en önemli özellik, çözüme ulasma yöntemleri ve karakterleriydi. Hemen hemen taban tabana zit olan bu ikili, yasadiklari serüvenler nedeniyle birbirlerine yaklasmis ve aralarinda iyi bir dostluk kurulmustu.

Özellikle de tehlikenin solugunu hep enselerinde hissettikleri ve ölümle burun buruna geldikleri zaman, birbirlerinin hayatini kurtarmak ugruna kendi hayatlarini tehlikeye atmalari, seyircinin Kaygisizlar'i daha çok sevmesine neden oluyordu.

 
Polisin

Çözemedigi

Suçlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 KAYGISIZLAR ANA SAYFA