Make your own free website on Tripod.com
 

AY ÜSSÜ ALFA TAM PERSONEL LiSTESi
ismi Soyismi Ünitesi Göründügü Bölümler
Alibe Ana Görev Devil's Planet, The Immunity Syndrome, The Dorcons
Ann Ana Görev Mission Of The Darians
Anne TIP Dragon's Domain
Barbara Günes Banyosu yaparken göründü The Taybor
Bill Hayat Destek Catacombs Of The Moon
Eva Ana Görev The Seance Spectre
Gary Hayat Destek Space Warp
George Güvenlik The Seance Spectre
Gerry TIP The Beta Cloud
Gloria TIP Breakaway
Julie Ana Görev Collision Course
June Ana Görev Earthbound, Another Time, Another Place, Missing Link, Guardian Of Piri, Force Of Life
Karen Servis (su) The Taybor
Lew Ana Görev Breakaway
Michael Ana Görev Breakaway
Peter Ana Görev Catacombs Of The Moon
Yasko Servis Journey To Where, The Taybor, The Mark Of Archanon, The Rules Of Luton, New Adam, New Eve, Brian The Brain, The A B Chrysalis, Dorzak
Abrams Hayat Destek Voyager's Return
Laura Adams Teknik The Troubled Spirit
Tanya Alexander Ana Görev Birinci Sezon
Tony Allan Güvenlik Birinci Sezon
Allday Lottery winner The Bringers Of Wonder part 1
Anderson Teknik Ring Around The Moon
Andrews Hayat Destek The Taybor
Bannion Hayat Destek Matter Of Life And Death
Ed Barker Teknik
Bartlett Teknik The Bringers Of Wonder
Mike Baxter Hayat Destek End Of Eternity
Sandra Benes Servis Birinci Sezon/Ikinci Sezon
Victor Bergman Ziyaretçi Birinci Sezon
Kate Bullen Ana Görev Birinci Sezon, The Metamorph, The Exiles, One Moment Of Humanity, Journey To Where, The Taybor, The A B Chrysalis
Carson Güvenlik The Mark Of Archanon
Alan Carter Hayat Destek Birinci Sezon/Ikinci Sezon
Tony Cellini Hayat Destek Dragon's Domain
Cernik Ana Görev The Seance Spectre
Ted Clifford Teknik Ring Around The Moon
Collins Hayat Destek Breakaway
Ed Collins Teknik A Matter Of Balance
Joan Conway Teknik Alpha Child
Cousteau Hayat Destek Space Brain
Cranston Teknik Seed Of Destruction
George Crato Teknik The Lambda Factor
Jack Crawford Teknik Alpha Child
Jackie Crawford Çocuk Alpha Child
Sue Crawford ? Alpha Child
Pierre Danielle Hayat Destek Collision Course
Anna Davis Teknik The Testament Of Arkadia
Ed Davis Hayat Destek Guardian Of Piri
Mark Dominix Teknik Force Of Life
Donovan Hayat Destek Ring Around The Moon
Bill Ehrlich Teknik The Bringers Of Wonder
Ellis Teknik Breakaway
Luke Ferro Teknik The Testament Of Arkadia
Annette Fraser Ana Görev The Metamorph
Bill Fraser Hayat Destek Ikinci Sezon
Toshiro Fujita Servis Black Sun
Pete Garforth Teknik The Lambda Factor
Sarah Graham Teknik Guardian Of Piri
Tom Graham Hayat Destek The Beta Cloud
Jim Haines Teknik Voyager's Return
Pete Irving Hayat Destek Guardian Of Piri
Jackson Teknik Breakaway
Jackson Servis Journey To Where
Andy Johnson Teknik The Mark Of Archanon
Ken Johnson Teknik Guardian Of Piri
Les Johnson Teknik The Immunity Syndrome
Pete Johnson Hayat Destek Alpha Child, The Last Sunset, War Games, The Full Circle, Dragon's Domain
Clive Kander Teknik The Bringers Of Wonder part 1
David Kano Teknik Birinci Sezon
Kelly Hayat Destek Space Brain (ses olarak; Breakaway, Matter Of Life And Death, The Last Enemy, The Testament Of Arkadia, The Lambda Factor)
Melita Kelly Servis Space Brain
Regina Kesslann Ana Görev Another Time, Another Place
John Koenig Kumandan Birinci Sezon/Ikinci Sezon
Ernst Linden (Queller) Teknik Voyager's Return
Long Güvenlik The Mark Of Archanon
Bill Lowry Güvenlik Mission Of The Darians
Joe Lustig Teknik The Immunity Syndrome
Blake Maine TIP Devil's Planet
Sam (Ed) Malcolm Teknik Dorzak
Sally Martin TIP The Lambda Factor
Dan Mateo Servis The Troubled Spirit
Bob Mathias TIP Birinci Sezon, The Metamorph, The Exiles
Maya Ana Görev Ikinci Sezon
McCarthy Piyango Kazandi The Bringers Of Wonder part 1
McDougal Hayat Destek The Taybor
Paul Morrow Ana Görev Birinci Sezon
Jim Nordstrom Teknik Breakaway
Raul Nunez TIP The Mark Of Archanon
George Osgood Servis Black Sun
Michelle Osgood Teknik Catacombs Of The Moon
Patrick Osgood Teknik Catacombs Of The Moon
Lee Oswald Ana Görev Birinci Sezon
Ben Ouma Teknik Breakaway
Parks Hayat Destek Matter Of Life And Death, Ring Around The Moon
Petrov Güvenlik The Metamorph, The Exiles, The Taybor, Space Warp
Lew Picard Ana Görev The Metamorph
Pierce Quinton Güvenlik Sezon 1 ve Sezon 2
Chris Potter Teknik A Matter Of Balance
Carolyn Powell Servis The Lambda Factor
Hilary Preston TIP Force Of Life
Dave Reilly Ana Görev All That Glisters
Carl Renton Teknik The Lambda Factor
Aretha Robinson Teknik Black Sun
Helena Russell TIP Birinci Sezon/Ikinci Sezon
Mike Ryan Hayat Destek Black Sun
Mark Sanders Teknik The Lambda Factor
Greg Sanderson Ana Görev The Seance Spectre
Sandos Hayat Destek The Full Circle
Sandstrom TIP The Bringers Of Wonder
Simmonds Ziyaretçi Breakaway, Earthbound
Smith (Smitty) Teknik Black Sun
Eric Sparkman Hayat Destek Breakaway
Ed Spencer TIP Dorzak, Devil's Planet, The Immunity Syndrome
Steiner Teknik Breakaway
Stevens Ana Görev The Seance Spectre
Stewart Ana Görev The Dorcons
Stoner Piyango Kazandi The Bringers Of Wonder part 1
Thompson Hayat Destek The Dorcons
Ray Torens Hayat Destek The Metamorph
Jerry Travis Servis The Immunity Syndrome
Tony Verdeschi Ana Görev Ikinci Sezon
Ben Vincent TIP Journey To Where, The Taybor, Catacombs Of The Moon, Seed Of Destruction, Space Warp, The Bringers Of Wonder
Dr James Warren Servis The Troubled Spirit
Frank Warren Hayat Destek Breakaway
Wayland Hayat Destek Space Brain
Shermeen Williams Servis A Matter Of Balance
Winters Ana Görev The Infernal Machine
Young Teknik Breakaway
Anton Zoref Teknik Force Of Life
Eva Zoref Servis Force Of Life