Make your own free website on Tripod.com
 
Kutup Donanimi Kirmizi fermuarli mavi tulum ve mont. Alfa rütbeleri sol gögüste.Yanda Helena'nin giydigi tulum, kutup donanimiyla desteklenmis. Death's Other Dominion
is giysisi Parlak, renkli is tulumlari çok görünen giysi türlerindendir. Kimilerinin sirtinda çapraz yazilar vardi. Kirmizi, mavi, sari, kahverengi ve koyu yesil renkleri vardir. click for larger image (28k)
Hemsire Beyaz, kisa kollu hemsire üniformasi. Sag omzunda rozetiyle The A B Chrysalis ve Catacombs Of The Moon bölümlerinde göründü. click for larger image (25k)
Pijama Mavi pijama... Matter Of Life And Death'ta Koenig giyiyordu. The Lambda Factor'deyse Koenig'i mavi iç çamasirlariyla gördük. click for larger image (24k)
Bikini ve Yazlik Giysiler Pembe ve mavi bikiniler, baska yazlik giysilerle birlikte, Guardian Of Piri, Force Of Life, The Last Sunset, The Exiles ve The Taybor bölümlerinde göründü. click for larger image (8k)click for larger image (69k)
Atlet

Catacombs Of The Moon bölümünde çesitli renklerde atletler görüldü

The Last Sunset isimli bölümdeyse, Alfa personeli tenis oynarken atlet giydi.

click for larger imageclick for larger image (57k)
Yelek Koenig'in bej rengi spor yelegi. The Metamorph click for larger image (269k)
Laboratuvar Önlügü Helena'nin çok kullandigi giysileri, Laboratuvar önlügüdür. click for larger image (17k)
Ameliyat Önlügü Helena'yi bazi bölümlerde ameliyat önlügü ya da temiz, plastik bir önlükle görürüz. Click for larger imageclick for larger image (11k)
Elbise

Personelin görev basinda olmadiklari zaman kullandiklari giysileri de bazi bölümlerde gördük. Helena, omuz askili giysilerden hoslaniyor. The Taybor'da lacivert, One Moment Of Humanity'de pembe elbiseyle göründü.

Ayni bölümde Maya da benzer modelde mavi bir elbise giydi. Yesil bir elbiseyle Catacombs Of The Moon, sari elbisesiyle The Exiles, ve Psychon elbisesiyle The Metamorph ve The Taybor bölümlerinde göründü. Bu elbiseyi görmek için TIKLAYIN

Catacombs Of The Moon isimli bölümde, Sandra da sari bir elbiseyle göründü.

click for larger image (30k)